آقای روحانی در بخش رسانه ای شما آب از سرچشمه گل آلود است

امیدوارم انتشار روزنامه هم میهن و روزنامه های مشابه یکی پس از دیگری نقطه آغازی باشد برای انسجام و اتحاد دوباره نیروهای اصلاح طلب در برابر زورگویی ها و زیاده خواهی ها و انحصارطلبی های گروه ...های اصولگرا اعم از تندرو و کندرو و میانه رو. 

چراغ سبزی که در شب مناظره سوم کاندیداهای انتخاباتی به ملت نشان داده شد، مردم را به پای صندوقهای رای کشاند و ورق را به شکلی باور نکردنی برگرداند. خیل عظیمی از تحریم کنندگان انتخابات(که چهار سال منتظر مانده بودند تا در انتخابات 92 ضرب شصت خود را به نظام نشان بدهند) هنگامی که مرام دکتر روحانی را پسندیدند، تصمیم جدید گرفتند و ضرب شصت خود را به شکل دیگری نشان دادند. 

اصولگرایانی که تصور کرده اند ملت و نیروهای اصلاح طلب را خام کرده اند که حماسه سیاسی خلق شود و بعدش با زیر فشار گذاشتن روحانی ملت را عقب بزنند و سرکار بگذارند، حواسشان را جمع کنند که اگر ملت پای صندوق نمی آمد و حماسه سیاسی مورد نیاز آنها را فراهم نمی کرد الآن تندروهای عزیز و کسانی که برای هاشمی آرزوی مرگ می کنند یا روحانی را زیر فشار می گذارند که کدام وزیر را معرفی بکند یا نکند یا دستور صادر می کنند که ظریف با چه کسی مصاحبه بکند و با چه کسی نکند یا کیهانی های عزیز که دستور تحریم مذاکرات را در تیتر یک صادر می کنند باید بدانند این کشور دیگر شوخی بردار نیست.

حالا زمانی است که جنگ داخلی در ایران به جاهای حساس خود نزدیک می شود. جنگ ملت ما امروز جنگ رسانه ای است. کسانی که تا دیروز ترور می کردند، تو سر حسنعلی منصور تیر شلیک می کردند یا تو مطب دکتر کاظم سامی، وزیر بهداری دولت موقت را با چاقو قصابی می کردند امروز هریک در گوشه ای افسار رسانه ای را چسبیده اند و علیه دولت روحانی متحد شده اند و فعالیت می کنند. کسانی که نه قواعد بازی سیاسی را رعایت می کنند نه قواعد بازی رسانه ای را بلدند، خود افسار گسیخته اند و افسار رسانه هایی را که معلوم نیست پولشان از کجا تامین می شود دست گرفته پشت به پشت هم داده اند و علیه دولت مردمی تیتر می زنند و عربده می کشند و لگد می پرانند. 

حالا دیگر دوره نجابت مدل محمد خاتمی سرآمده. سطح مبارزه بالاتر رفته و مردمی که در سال 88 کتک خورده اند از رسانه ها انتظار دارند با جدیت و اتحاد بیشتری به حمایت از روحانی بپردازند. "هم میهن" و بقیه روزنامه های اصلاح طلب باید حالا برای خود برنامه مبارزه تدوین کنند. جماعتی که نمی تواند ترور کند و گلوله تو سر انسانی خالی کند باید حالا قلم را محکم در دست بگیرد و چشم موجودی به نام اصولگرایی را در بیاورد. خوشبختانه زندان رفته ها هم زیادند و ترس از زندان ریخته. ترس از سیلی و گاز گرفتن ریخته است.

حالا باید نوشت و به دیوار چسباند تا جای پای دولت سفت تر شود و دشمنان قسم خورده آزادی و عزت ایران نتوانند صدای خود را بیشتر از این بلند کنند. فیسبوک را باید پر کرد از مقالات روشنگر و مستدل درباره خیانتهایی که گروهی اندک و منفور به نام اصولگرا از دوران مشروطه برضد این کشور صورت داده اند تا حالا. گروهی که هربار کشور ایران می خواهد بال و پر بگیرد پروبالش را می چیند و با سر زمینش می زند.

اگر دلمان برای ایران می سوزد حالا باید در صفحات فیسبوک مان جدی تر بنویسیم. باید حتی رسانه دولت را نقد کنیم.. باید از روحانی بخواهیم و بگوییم کار رسانه ای شما از چشمه گل آلود است. انتخاب افرادتان را اصلاح کنید و چاره بیندیشید.

/ 1 نظر / 25 بازدید
جین پوش

چرند میگی