مهر تایید شورای نگهبان ایران بر داستان زندگی جودی آبوت

بچه که بودیم تلویزیون یک کارتونی پخش می کرد که کم و بیش همه ما عاشقش بودیم، "بابا لنگ دراز"!.. دختر مو قرمز پرورشگاه به نام "جودی" با سرپرستی فردی به نام "بابا لنگ دراز" به مدرسه می رود،‌تحصیل می کند، سفر می رود و زندگی را تجربه می کند، برای بابا لنگ درازش نامه می نویسد و می نویسد تا در آخرین قسمت این کارتون وقتی جودی به سن ازدواج میرسد  با بابالنگ درازش ازدواج میکند حالا با تایید شورای نگهبان جمهوری اسلامی با قانون "ازدواج سرپرست بافرزند خوانده" داستان جودی در زندگی ایرانی ها جاودانه شد.

مجلس شورای اسلامی در هفته های گذشته طرحی را پیشنهاد داده که در آن عنوان شده که ازدواج سرپرست خانواده با فرزند خوانده با مجوز اجرایی شود،  این طرحی که در برخی از نوشتارها به عنوان ننگ آورترین قانون در مجلس شورای اسلامی نامگذاری شده بعد از تصویب راهی شورای نگهبان شد و البته شورای نگهبان این طرح را مورد موافقت قرار داد!!!

با این ترتیب که نمایندگان مجلس شورای اسلامی به پیش می‌تازند باید به زودی منتظر این پرسش هم باشیم :‌ ‌ازدواج مرد بامرد و یا زن بازن ، آری یانه ؟ که شنیع تر از ازدواج مادرخوانده یا پدرخوانده با فرزندخوانده نیست .

این در حالی است که تاکنون شایعه‌هایی از موارد نادر سواستفاده جنسی از فرزندخوانده ها وجود داشته است و حال با این لایحه نمایندگان مجلس این کار را قانونی کردند.

بدین معنا کسانی که قصد دارند پس از رسیدن فرزند خوانده به سن بلوغ ( لابد دختران به سن 9 سال و پسران به سن 14 سال ) با وی ازدواج کنند ‌یعنی به فرزند خوانده‌ خود میل جنسی دارند ؛ آیا تضمینی هست که در دوران پیش از بلوغ ،  وی را مورد سواستفاده جنسی قرار نداده و نمی‌داده اند؟

اما آنچه مشخص است این است که با این قانون ضد انسانیت ، مجلس شورای اسلامی راه را برای سو استفاده‌ی جنسی از فرزندان معصوم این سرزمین که از نعمت پدر و مادر محروم اند به پهنای این سرزمین و سرزمین های مسلمان گشود .

 یعنی از این پس همه‌ی منحرفان جنسی از داخل و نیزکشور های مسلمان برای به‌دست آوردن مزیت بی‌نظیر فرزندخواندگی به‌رقابت خواهند پرداخت و حتی باب دادن و گرفتن رشوه‌های سنگین برای دست‌یابی به این مزیت گشوده خواهد شد .

راستی باید به مقام های به اصطلاح بهزیستی در اجرای قانون جدید تبریک گفت . 

راستی شرمتان باد که حتا از خدا نیز شرم ندارید .

/ 1 نظر / 69 بازدید
انجمن تفریحی شادی وب

سلام امیدوارم حالت خوب باشه. یه انجمن تفریحی تازه راه افتاده برای ایجاد محیط صمیمی و دوستانه و سالم برای دختر پسرای ایرونی . خوشحال میشم تو هم به جمع ما بپیوندی . میتونی اوقات فراغتتو اونجا باشی وکلی با کاربرا خوش بگذرونی . حتما سر بزن و عضو شو! منتظرت هستم: http://shadiweb.ir/ اینم لینک ثبت نام : http://shadiweb.ir/member.php?action=register&referrer=1 به امید دیدار فعلا